Medžių pjovimas

Daugeliu atvejų klientai nori nukirsti medį savo sodyboje ar sode dėl kraštovaizdžio dizaino pakeitimo ar naujų pastatų planavimo. Atrankiniai arba pilni kirtimai vykdomi naujuose plotuose, esančiuose miško zonoje. Senuose vasarnamiuose dažnai reikia kirsti obelis. Vaismedžio gyvenimo trukmė yra 50–60 metų, todėl periodiškas sodinukų keitimas yra neišvengiamas. Obelys, kriaušės ir kiti medžiai taip pat kertami dėl šaltų žiemos nušalimo ar nepakankamo derėjimo. Kita priežastis – vejos šešėliavimas ir apšvietimo sąlygų namuose sutrikimas dėl apaugusių lajų. Atvejai, kai reikia skubiai kirsti medžius, yra gaisro ar uragano sukeltos avarijos. Pažeisti sodinukai bet kuriuo momentu gali nukristi ant namo, automobilio ar žmonių, o atidėti jų pašalinimą yra pavojinga.

RB Aplinka pjauna medžius visoje vakarų Lietuvoje. Teikiame paslaugas fiziniams asmenims ir komercinėms organizacijoms – žemės savininkams. Kai kuriais atvejais nupjauti medį savo valdoje galima ir negavus administracinio leidimo, darbai atliekami greitai, su kokybės garantija.

Kirtimui naudojami profesionalūs grandininiai pjūklai su grandininiu mechanizmu. Darbus atlieka patyrusi komanda, kurią sudaro kirtėjas ir asistentas. 

Taip pat siūlome ŠAKŲ IŠVEŽIMO PASLAUGA tad susisiek!
Medžių genėjimas


Medžių genėjimas dažnai skirstomas į dvi grupes. Vaismedžių genėjimas būtinas siekiant išlaikyti gerą derlių ir kitų medžių genėjimas siekiant išlaikyti gyvybingus, stiprius ir gerai užaugusius medžius, kad aplinka atrodytų turtinga ir sveika.


Genėti reikia visų rūšių vaismedžius, nepaisant jų veislės, amžiaus ir būklės. Tokiu atveju sodo medžių genėjimas turėtų būti atliekamas kasmet: pavasarį arba rudenį. Prižiūrėtiems medžiams darbai apsiriboja sausų ir ligotų šakų šalinimu bei lengvu lajos retėjimu. Apleisti ir seni medžiai reikalauja išsamaus jauninančio genėjimo.

Geriausia genėti anksti pavasarį, iškart nutirpus sniegui, kol dar nepradėjo brinkti pumpurai. Jei genėti pavasarį nebuvo įmanoma, tai galite padaryti vėlyvą rudenį.