Vejos įrengimas

Vaizdas į sodą gadina nuotaiką ir svajojate apie pokyčius? O gal tiesiog tapote neapželdinto žemės sklypo savininku? Atėjo vejos metas ! Paruošiame sklypą vejos įrengimui ir įrengiame sėtine ir ruloninė veja!

Susipažinkite su mūsų vejos įrengimo paslaugomis:

  • SKLYPŲ TVARKYMO DARBAI!

  • SKLYPŲ FREZAVIMAS, LYGINIMAS, RELJEFO FORMAVIMAS!

  • SMĖLIO, JUODŽEMIO PRISTATYMAS!

  • VEJOS ĮRENGIMAS (Sėtine, ruloninė)!

Veja nuo sėjos

Grūdas prie grūdo ir ... išaugs stora, žalia veja! Tik akimirka kantrybės ir galėsite džiaugtis nuostabia veja!


Vejos įveisimas iš sėjos suteikia galimybę tiksliai parinkti sėklas pagal vietą. Tai labai svarbu tose srityse, kuriose skiriasi apšvietimas, reljefas ir planuojamas naudojimas. Žolės sėjimas yra ekonomiškas pasirinkimas. Galutinio efekto tankios vejos pavidalu turime palaukti keletą mėnesių. Įvertinimas ir tinkamas dirvožemio paruošimas bei sėklų mišinio parinkimas yra mūsų sėkmės raktas. Paskambinkite ir sužinokite daugiau apie vejos įrengimą nuo sėjos!

Ruloninė veja

Roll-up veja kasmet populiarėja dėl daugybės pranašumų. Neprilygstamas privalumas – greitas efektas. Skirtingai nei tradicine veja, sėjama iš sėklų, ruloninė žolė suteikia puikų vizualinį efektą jau dėjimo dieną. Profesionaliai paklota ruloninė veja taip pat garantuoja tolygų tankumą su žole, be tuščių aikščių ir be piktžolių. Ritininė veja yra mažiau jautri įvairioms ligoms, taip pat yra atsparesnė besikeičiančioms oro sąlygoms. Greitai neužšąla ir geriau pakenčia stiprų kritulį, todėl galima montuoti net vėlyvą rudenį. Vienintelis didelis ruloninės vejos trūkumas – nesugebėjimas išnaudoti žaliosios zonos, kol veja neįsišaknijusi. Prie žemės nepririšta ruloninė žolė gali būti lengvai pažeista, o tai neleis pasiekti norimo efekto. Tačiau verta palaukti kelias savaites, kad galėtumėte visiškai mėgautis kilimu iš idealiai tankios ir žalios žolės.