Vejos pjovimas

     Pavasariui prasidėjus mūsų kiemui tampa būtinas vejos pjovimas. Nuo šio aspekto prasideda visa vejos priežiūra. Vejos pjovimas reikalauja daug laiko ir retkarčiais atima jėgas, ypatingai jeigu turite didesnį kiemo plotą. Taip pat nepamirškite, jog žolė labai imli augimui, todėl ko gero ne kartą pastebėjote, kad po pjovimo vos praėjus savaitei ji jau atauga. Tad jeigu esate užimtas žmogus ir manote, kad geriau sutaupyti savo laisvo laiko arba tiesiog pavargote pjauti savo kiemą, tam yra išeitis – RB Aplinkos komanda!


Pjovimo kaina nuo 25 €/kartas!

Gražios vejos paslaptis – kruopšti priežiūra!

Kad veja būtų graži, ją reikia pjauti sandariai.
Vejapjovė rekomenduoja pjauti veją bent kartą per savaitę, o tai užtikrina vejos tankumą ir tolygų augimą. Pjauname pagal
pageidavimą renkant arba mulčiuojant . Įranga Pjovimui naudojama įranga visada prižiūrima. Tai reiškia, kad peiliai pagaląsti ir bendra mašinos būklė patikrinama, kad nekiltų pavojaus sugadinti nupjautą žolę. Kokią veją pjauname ir kokius darbus atliekame be pjovimo? Mūsų kainoraštis galioja iki 15 cm aukščio (su surinkimu iki 10 cm), lygioje vejoje be stačių šlaitų ar laiptelių. Daržo pakraščius valome trimeriais. Po pjovimo visada nuvalome ant kelių ar skverų nuskridusią žolę.
Jei norite, kad šienuotume aukštesnį šieną, taip pat pateiksime jums palankų pasiūlymą atlikti šį darbą. 
Darbų atlikimo laikus su užsakovu susitariame iš anksto, kad kuo mažiau trukdytume Jums ir Jūsų kaimynams.
Šienavimo darbus atliekame darbo dienomis nuo 8:00 iki 22:00 val. Pagal susitarimą esame pasirengę pjauti ir savaitgaliais.
Kadangi pjovimo darbai labai priklauso nuo oro sąlygų, lyjant lietui nepjauname, nes negalime garantuoti pjaunamos vejos kokybės.
Apmokėjimas
Už darbus galima atsiskaityti tiek iš anksto, tiek pagal pateiktą sąskaitą faktūrą atlikus darbus. Dėl detalesnės mokėjimo tvarkos su kiekvienu klientu susitarsime asmeniškai.
Skundai dėl šienavimo kokybės pateikti per 2 dienas po šienavimo. Vėlesnės pretenzijos nebus tenkinamos!

 

Vejos pjovimas

Jj