Medinių lauko baldų gamyba

Mūsų komanda RB Aplinka siekiant dar labiau pagražinti Jūsų aplinką užsiima medinių lauko baldų gamyba. Prekiaujame aukštos kokybės mūsų komandos gaminamais lauko baldais. Gaminame įvairius lauko baldus - stalus, kėdes, hamako stovus, supynes ir kt. Norite pasidailinti savo kiemą naujais lauko baldais? Nedelskite ir užsisakykite jau dabar! 


Dėl išsamesnės informacijos ar užsakymu kreiptis telefonu arba el. paštu. 

Tel nr: +37064643281

El. Paštas: rbaplinka@gmail.com 

                                                                                                                      
Lauko stalo su suolu komplektas

   Jūsų kiemo erdvė neatsiejama be kampo, kuriame stovėtų stalas su suoliuku. Stalo su suolu komplektas kieme visuomet reikalingas, ir nesvarbu ar esate draugų būryje, ar leidžiate laiką su šeima. Jis sukuria erdvę, kurioje bendraujame, valgome, jaukiai leidžiame laiką bei įneša neįtikėtino jaukumo. Siekiant pasirūpinti Jūsų jaukumu, RB Aplinkos komanda užsiima lauko stalo su suolu komplektų gamyba. Į komplektą įeina stalas ir suolas, atsižvelgiant į Jūsų indvidualų užsakymą, šis komplektas gali kisti (pvz:. užsisakote vieną stalą arba vieną suolą), nuo indvidualaus užsakymo kinta ir kaina (plačiau žr. skiltyje Kainoraštis). Komplektai yra įvairiausio stiliaus, dydžių bei skirtingų medžio rūšių.

Kiti medžio gaminiai

  Mūsų komanda užsiima plataus profilio gaminiais iš medžio. Taip pat mes gaminame supynes, lauko vazonus, būdas Jūsų augintiniui bei daugelį kitų medžio dirbinių pagal galimą Jūsų indvidualų užsakymą. Tai gali būti praktiškas ar net dekoratyvinis gaminys - visa tai priklauso nuo Jūsų norų. Tad jeigu planuojate įsirengti savo kieme kažką naujo - kreipkitės į mus! Mes išpildysime Jūsų lūkesčius greitai, efektyviai ir kokybiškai!